Leģendārās filmas ”Bēthovens” aktieri toreiz un tagad
06/02/2019
”Pilna Māja” varoņi ir mainījušies līdz nepazīšanai – TOREIZ un TAGAD (FOTO IZLASE)
07/02/2019

”Viens Pats Mājās” filmas aktieri toreiz un tagad
Diemžel, bet laiku pagriezt atpakaļ uz bērnību vai laiku, kad bijām mazāki, jaunāki, mēs nevaram. Lai arī kā mēs to vēlētos… To nevar arī citi cilvēki! Laikam ejot, ir mainījušies arī populārās Ziemassvētku filmas ”Viens Pats Mājās” aktieri un tie izskatās daudz savādāk.

Laiks ir gājis un ir mainījušies mūsu mīļie aktieri, kas tēloja ”Viens Pats Mājās” filmās. Laiks skatīties, kā viņi ir izmainījušies!

FOTO AVOTS: popcrush.com

Harijs – Džo Peščī (Harry – Joe Pesci)

Slapjo bandītu Hariju, tēloja populārais aktieris Džo Peščī. Viņš tēloja galveno bandītu un viņam bija zelta zobs. Viņš gribēja aplaupīt mazā Kevina māju un pēc tam jau izrēķināties ar pašu Kevinu. Džo ir laimējis vairākas balvas saistībā gan ar šo, gan arī citām filmām. Kā vēsta mājaslapa <<popcrush.com>>, tad Džo pēdējais aktiera uznāciens bija 2011.gadā, kad viņš tēloja sevi pašu, batoniņa ”Snickers” reklāmā.Džo tagad jau ir 75 gadus vecs! Internetā vēl klīst baumas, ka aktieris piedalīsies jaunās filmās.

FOTO AVOTS: popcrush.com

Mārvs – Daniels Sterns (Marv – Daniel Stern)

Daniels tēloja otru slapjo bandītu – Mārvu, kas bija Harija ”labā roka”. Pēc internetā atrodamās informācijas, Daniels 2012.gadā filmējās filmā ”Ziemassvētku Stāsts 2”, kur viņš tēloja kādu vecu vīru. Vairāk informācijas par viņa aktiera karjeru gan nav pieejamas. Daniels tagad ir 61 gadu vecs un izbauda vecumdienas!

FOTO AVOTS: popcrush.com

Keita MakKalistera – Katrīna O’Hāra (Kate McCallister – Catherine O’Hara)

Katrīna O’Hāra, tēloja Kevina māti – Keitu, kas atstāja savu astoņus gadus veco dēlu, Ziemassvētkos vienu mājās. Katrīna kā aktrise joprojām aktīvi darbojas savā jomā. Viņa ir 64 gadus veca, dzīvo Kanādā un ir dzīvesprieka pilna.Piedalās dažadās filmās, kā arī šovos.

Lai turpinātu skatīties attēlu un lasīt rakstu, dodies uz otro lapu!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv