Latvietis skarbi izsakās par valdību: ”85 miljonus sev prēmijām atrada, bet mediķiem un māmiņām nē”
02/02/2019
TESTS: Cik daudz Tu pelnīsi katru menēsi pēc gada?
03/02/2019

”Viņu paņēma aiz galvas un sita pret zemi” – Liepājas skolā līdz asinīm piekauj 12 gadus vecu meiteni (VIDEO)

FOTO AVOTS: ekrānšāviņš no video

Liepājā vairākas 15 gadus vecas meitenes uzbruka un ievainoja kādu skolnieci starpbrīža laikā brīdī, kad 12 gadus vecā meitene atradās pagrabstāva ģērbtuvē. Vēlāk atklājās, ka konflikts izcēlies jau pirms pārauga par fizisku izrēķināšanos, vēsta portāls <<populars.eu>>.

Par notikušo ir informēta policija, taču cietušās pusaudzes mamma uzskata, ka gan skolas administrācija, gan policija lietu izskata pārāk vieglprātīgi.

Liepājas 8. vidusskolā pagājušajā nedēļā izcēlās nepatīkams incidents, kas piesaistīja arī policijas uzmanību. Skolas ģērbtuvēs starp vairākām nepilngadīgām meitenēm izcēlās pamatīgs kautiņš, un 12 gadus veca skolniece tika aizvesta uz slimnīcu ar galvas traumu.Cietušās meitenes mamma uzskata, ka par notikušo ir jārunā atklāti, jo konflikts nav atrisināts un vardarbība var atkārtoties.

Skolēni, kas kautiņu redzēja, apgalvo, ka cietusī meitene vārdā Veronika neesot uzsākusi strīdu, bet centās no situācijas izvairīties.”Viņa ir pateikusi ”ejiet savu ceļu, es eju savu” un gāja prom. Viena meitene paņēma aiz galvas un sita pret zemi. Tāpēc manai meitai bija brūce uz galvas,” stāsta cietušās meitenes māte.

Aprunājoties ar vēl citiem bērniem, noskaidrojās, ka skolnieces jau agrāk apmainījušās ar asākiem vārdiem un viena otrai it nemaz nepatika.

Ņemot vērā, ka kautiņā vissmagāk tika traumēta galva, Svetlana nevēlējās nogaidīt un parūpējās, lai meitu nogādā slimnīcā. Kamēr brauca ”ātrie”, meitenes mamma centās aprunāties ar 15 gadus vecajām jaunietēm, kas uzbruka Veronikai.

8. vidusskolas direktore par notikušo komentārus nesniedz, bet uzskata, ka ar vainīgajām meitenēm būšot jāaprunājas. Lietu risināt ir uzņēmusies policija, taču Svetlana uztraucas, ka inspektori šo gadījumu neuztver nopietni.

Lai skatītos video, dodies uz otro lapu!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Instagram
Draugiem.lv